Debata społeczna

 Policjanci organizują debatę społeczną dotycząca społeczności Gminy Nieporęt. Spotkanie odbędzie się w piątek 14 września 2018 roku o godzinie 18:00 w Urzędzie Gminy w Nieporęcie przy Placu Wolności 1. Na spotkanie, którego przewodnim tematem będą występujące zagrożenia lokalne i poczucie bezpieczeństwa obywateli, zapraszają władze Gminy Nieporęt, Komendant Powiatowy Policji w Legionowie oraz Komendant Komisariatu Policji w Nieporęcie.

Debaty społeczne organizowane są przez legionowską komendę od 2012 roku. Policjanci organizują takie spotkania w całym powiecie, po to aby dotrzeć bezpośrednio do wszystkich mieszkańców poszczególnych miast i gmin.  Debata społeczna ma na celu między innymi włączenie obywateli w wypracowywanie propozycji rozwiązań zmierzających do wzrostu poczucia bezpieczeństwa mieszkańców w środowisku lokalnym.

Policjanci zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Nieporęt, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami i spostrzeżeniami na temat bezpieczeństwa w gminie. Bardzo liczymy na aktywny udział w debacie i będziemy wdzięczni za wskazanie dziedzin, w których należałoby zwiększyć prace na rzecz poprawy bezpieczeństwa.