Mądra Głowa

W konkursie udział wzięło 15 uczniów klas III z 5 szkół podstawowych gminy Nieporęt: SP w Białobrzegach, SP w Izabelinie, SP w Wólce Radzymińskiej, SP w Nieporęcie i SP w Józefowie.

Uczniowie mieli do rozwiązania 30 pytań, w czasie 30 minut. Oprócz wiedzy ogólnej musieli wykazać się znajomością ortografii. Komisja konkursowa, w skład której wchodzili
nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej ze szkół biorących udział w konkursie, przyznała:

I miejsce – Zuzannie Masłowskiej ze Szkoły w Wólce Radzymińskiej, II miejsce – Michałowi Sobieskiemu ze Szkoły w Józefowie i III miejsce – Marii Furman ze Szkoły w Wólce Radzymińskiej.

Serdeczne podziękowania i gratulacje należą się nauczycielom, przygotowującym uczniów klas III do konkursu: Ewie Pisarek z Wólki Radzymińskiej, Sabinie Ślazińskiej z Izabelina, Marlenie Kujawa z Białobrzegów, Agnieszce Wasielewskiej z Nieporętu, Marii Zielińskiej i Jolancie Wojdalskiej z Józefowa, a przede wszystkim Agnieszce Sysiak i Wioletcie Kunkel z Józefowa za pomysł i organizację konkursu.

W uroczystości wręczenia nagród udział wzięli m.in.: Zastępca Wójta Gminy Alicja Sokołowska, Dyrektor Gminnego Zespołu Oświaty Henryka Galas, Wiceprzewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki Janusz Rembelski.

Dziękujemy uczestnikom i zapraszamy za rok, na następną edycję konkursu „Mądra Głowa”.

Zapraszamy do obejrzenia galerii