Otwarcie z niespodzianką

Na godzinę przed umówionym terminem otwarcia, pierwsi mieszkańcy Gminy zaczęli ustawiać się w kolejce, żeby zdobyć zapowiedzianą niespodziankę dla pierwszych 50 osób.

Równo o godzinie 15 około setka osób weszła na teren obiektu i po krótkim zapoznaniu z zasadami panującymi na terenie obiektu, pełniący obowiązki dyrektora ośrodka Andrzej Kula wraz z Wójtem Gminy Nieporęt Sławomirem M. Mazurem zaprosili do skorzystania z atrakcji Aquaparku.

Ku uciesze pierwszych zebranych gości, niespodzianką okazało się godzinne, darmowe korzystanie z obiektu.

Miłym zaskoczeniem dla Wójta Gminy Nieporęt okazała się frekwencja oraz wiek przybyłych gości.
-Tak jak widok młodych ludzi mnie nie zaskoczył, tak obecność osób w naprawdę różnym wieku ucieszyła mnie bardzo. Świadczy to o dużej świadomości własnego zdrowia i potrzeby utrzymania tężyzny fizycznej naszych mieszkańców. Cieszy mnie, że właśnie w naszym obiekcie będą mogli o siebie dbać i odpoczywać.

Jak się okazuje, wiadomość o otwarciu aquaparku dotarła nie tylko do mieszkańców Gminy Nieporęt. – W telewizji usłyszałam o otwarciu aquaparku Fala w Stanisławowie Pierwszym – mówi Pani Grażyna, która przyjechała z wnuczką Ingą z radzymińskich Załubic. W naszej gminie nie ma takiego miejsca, gdzie mogę i popływać w pełnowymiarowym basenie, ale i odprężyć się na przykład w saunie oraz zapewnić super rozrywkę mojemu wnuczce w jaccuzzi.

Plany dyrektora Aquaparku, Andrzeja Kuli biegną do Mistrzostw Europy w piłce nożnej: – To duża szansa dla naszej gminy, spodziewamy się, że w czasie tej imprezy kibice będą mieszkali w naszych okolicach i chętnie skorzystają z tak nowoczesnego i wygodnego obiektu jakim jest Aquapark Fala.

– Świetna zjeżdżalnia i bąbelki – mówi 17 letni Tomek z Nieporętu.- Zjeżdżałem kilkanaście razy a potem poleżałem sobie na leżance z hydromasażem. Następnym razem będę już pływał w basenie, bo chcę rozpocząć regularne treningi pływackie.

Jak widać po uśmiechniętych twarzach i opowieściach wychodzących gości Aquaparku Fala, ta rozpoczęta w 2009 roku inwestycja bardzo podoba się mieszkańcom i z pewnością będzie atrakcją naszej gminy.