„ZAPROCENTUJ W POWIECIE”

Do tego celu został zakupiony specjalny program, który w intuicyjny sposób prowadzi użytkownika krok po kroku przez kreator. Zawiera on przejrzystą instrukcję obsługi oraz, co najważniejsze, umożliwia wysłanie PIT-u bezpośrednio do Urzędu Skarbowego przez Internet, po wybraniu numeru KRS z listy Organizacji i osób z terenu powiatu legionowskiego, na rzecz których przekazany zostać może 1% podatku. Dostępny on będzie do pobrania z naszej strony już w przyszłym tygodniu.

Aby program, który będzie można bezpłatnie pobrać ze strony powiat-legionowski.pl umożliwiał pomoc także potrzebującym mieszkańcom, zamieszczone w nim będą również numery KRS organizacji, do których należą zamieszkujące nasz powiat osoby, na rzecz których możemy przekazać nasz 1%. Dlatego prosimy o nadsyłanie informacji na temat osób, których dane będziemy mogli umieścić w programie (imię, nazwisko, nr KRS).

Dane do programu prosimy nadsyłać najpóźniej do 19 lutego br. na adres promocja@powiat-legionowski.pl lub dostarczyć osobiście do Starostwa Powiatowego w Legionowie (p. 504).