Szkoła Podstawowa w Białobrzegach po raz kolejny mistrzem Gminy Nieporęt w tenisie stołowym

Zarówno w kategorii klas I-III jak i klas IV-VI oraz w klasyfikacji łącznej szkół, I miejsce zajęła SP w Białobrzegach zdobywając łącznie 32 punkty. Miejsce II w rozgrywkach gminnych zajęła SP w Nieporęcie – 25 punktów, III SP w Józefowie 11 punktów, IV miejsce przypadło SP w Wólce Radzymińskiej, V SP w Izabelinie.

W klasach I-III szkołę w Białobrzegach reprezentowały uczennice: D. Tyczyńska, M. Kuśkowska, E. Dukaczewska, A. Burzyńska, K. Liberadzka, A. Piątkowska, uczniowie: J. Krzywański, J. Lewtak, G. Lis, D. Usiądek, A. Podstawka, K. Kaczmarczyk. Natomiast w klasach IV-VI uczennice: J. Marzec, A. Kowalczyk, K. Kordek. N. Nałęcz, A. Rasińska, W. Wardak i uczniowie: M. Fląt, M. Jasiński, M. Dukaczewski, K. Podstawka, P. Formicki, K. Leja.

Wygrana w zawodach gminnych zagwarantowała uczniom Szkoły Podstawowej w Białobrzegach prawo do reprezentowania Gminy Nieporęt na Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. Trenerem i opiekunem uczniów ze Szkoły w Białobrzegach jest nauczyciel wychowania fizycznego Roman Madej. Gratulujemy wyniku osiągniętego w zawodach, życząc sukcesu w dalszych rozgrywkach.