Szukamy Sportowca Roku 2014!

Ubiegłoroczny konkurs na Najlepszego Sportowca udowodnił, że w powiecie legionowskim mieszka i trenuje wielu zawodników odnoszących sukcesy w różnych dyscyplinach sportu, również na arenie międzynarodowej. Są to osoby, które swoim zaangażowaniem i wzorową postawą zasługują na wyróżnienie. Warto bowiem promować i doceniać ich wkład w rozwój sportu w powiecie legionowskim oraz reprezentowanie naszego regionu w kraju i za granicą. Dlatego też Starostwa Legionowski ponownie ogłosił plebiscyt na Najlepszego Sportowca Powiatu Legionowskiego w roku 2014.

Pierwszym etapem konkursu jest zebranie kandydatur do listy Nominowanych Sportowców, spośród których, drogą publicznego głosowania wybrany zostanie Sportowiec Roku. Zachęcamy więc do zgłaszania kandydatów, którzy Państwa zdaniem zasługują na powyższy tytuł.

Zgłoszenia można dokonać nadsyłając wypełniony formularz i dostarczając go do Starostwa Powiatowego w Legionowie osobiście, pocztą tradycyjną lub mailowo na adres promocja@powiat-legionowski.pl. Przed nadesłaniem zgłoszenia prosimy także o zapoznanie się z załączonym regulaminem. Kandydatury zbieramy do 13 lutego br.