„KTO CZYTA NIE BŁĄDZI”

Zespół CARITAS Parafii NMP Królowej w Józefowie koło Legionowa organizuje trzecią edycję akcji pod hasłem „KTO CZYTA NIE BŁĄDZI”, która odbędzie się we wszystkie niedziele maja 2012 roku w Parafii Józefów.

Naszą akcją pragniemy przyczyniać się do wzrostu zainteresowania czytelnictwem, zarówno tych najmłodszych jak i starszych odbiorców słowa pisanego. Dlatego bardzo zależy nam, by jak najwięcej osób odkryło wartość interesującej lektury.

Każdy z uczestników naszego Dnia Książki będzie mógł wybrać jedną, dwie lub więcej książek, które go zaciekawią.
Uzyskane w ten sposób środki przeznaczymy na pomoc materialną dla naszych podopiecznych, którym już od wielu lat pomagamy w prowadzeniu godnego i w miarę możliwości normalnego życia.
W związku z tym, zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o przekazanie nowych książek, które według Państwa mogłyby zainteresować uczestników naszego Dnia Książki.

Dzień książki uświetni swą obecnością Pan Tomasz Terlikowski.

W niedzielę, 6 maja godz. 12:00 , w związku z akcją Dzień Książki zapraszamy na spotkanie autorskie z Tomaszem P. Terlikowskim – filozofem, dziennikarzem, publicystą, wykładowcą akademickim, tłumaczem, redaktorem naczelnego portalu Fronda.pl, autorem książek naukowych i publicystycznych, m. in.: „Nowa kultura życia. Apologia bioetyki katolickiej”, „Rzeczpospolita papieska. Jan Paweł
II o Polsce do Polaków”, „Grzechy Kościoła: teraz w Polsce”, „Operacja Chusta”.

Spotkanie odbędzie się w niedzielę, o g. 12.00 w sali parafialnej.

Platka na stronie pariafialnej

e-mail: caritas@parafia-jozefow.pl
kom. +48 660 900 816