SAR dla WOŚP – Józefów 2018

 

wosp

Z okazji 26 Finału WOŚP, nowy rok rozpoczniemy SAR, czyli Spontaniczną Aktywnością Ruchową. 14 stycznia spotykamy się w józefowskich lasach, by wspólnie biegać i jeździć na rowerach MTB. Będzie sportowo i charytatywnie!

Przygotowaliśmy trasy biegowe dla dzieci na trzech dystansach: 200m, 500 m i 800 m. Dorosłych zapraszamy do biegania na trasie 5 km w okolicach ul. Szkolnej i Wiosennej oraz zmierzenia się na trasie MTB – 11 km lub duathlonu, czyli biegu (5 km) i jazdy na rowerze (11 km). Na wszystkich uczestników czekają pamiątkowe medale oraz ognisko z kiełbaskami i loteria fantowa.

SAR to jedyne wydarzenie w naszej gminie przygotowane z okazji 26-go finału WOŚP. Udział w biegach jest bezpłatny, ale na miejscu wolontariusze będą zbierać pieniądze na programy wyrównywania szans w leczeniu noworodków.

Liczba miejsc jest ograniczona, więc już dziś warto zapisać całą swoją rodzinę na SAR! Zapisy przyjmujemy za pośrednictwem internetowego formularza pod adresem: https://competit.pl/w/9745/

Dodatkowe informacje: Facebook – wydarzenie: SAR, czyli spontaniczna aktywność ruchowa dla WOŚP – Józefów 2018. Informacje o wydarzeniu znajdują się także na profilu Biegam Bo Lubię.

Zapraszamy!