„Trzecia Fala” zaprasza

Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych „Trzecia Fala” zaprasza do udziału w projekcie „Przestrzenie”, realizowanym we współpracy z Gminą Nieporęt.

Zaczynamy 25. 06. o 17.30 w Pracowni „FALA”. Projekt otworzy wernisaż multimedialnej wystawy „Lasiści”. Artyści działający na różnych polach sztuki pokażą, czym może być las, jeśli tylko spojrzeć na niego w twórczy sposób.

Równolegle uruchomiona zostanie instalacja dźwiękowa, wykonana przez Michała Dąbrowskiego. Umieszczona w plenerze (gdzie dokładnie – tego dowiecie się w Pracowni FALA), tworzy nową, zaskakującą przestrzeń w miejscu które mieszkańcom mogło już spowszednieć.

A wieczorem, o 19.00 zagra JACASZEK, autor i producent muzyki elektorakustycznej, stały gość najbardziej prestiżowych festiwali muzyki elektronicznej. Tego nie możecie przegapić.

02. 07 ci, którzy nie zdążyli odwiedzić Pracowni Fala przy okazji wernisażu „Lasistów”, będą mieli okazję obejrzeć wystawę i dowiedzieć się co nieco na temat regionalnej ekologii.

23.07. zapraszamy wieczorem na finisaż wystawy – oficjalnie zamknie ją koncert orkiestry myśliwskiej, oraz kino plenerowe. Pogada na pewno dopisze, więc weźcie koce, jedzenie i coś do picia dla ochłody – nie można stracić takiej okazji do wspólnego pikniku!

Miejsca: Białobrzegi, „Pracownia FALA” (pawilon handlowy nr 108, I piętro), okoliczny las, skwerek przed pawilonem handlowym. Szczegółowe informacje będą na bieżąco publikowane na stronie Stowarzyszenia na Facebooku.