V edycja konkursu „Powiat legionowski – 4 pory roku w obiektywie – ZIMA 2014”

Mroźne i białe, ale jakże słoneczne dni to ostatnio częsty widok za oknem. I to nas cieszy! Dla wszystkich pasjonatów fotografowania ogłaszamy V edycję konkursu „Powiat legionowski – 4 pory roku w obiektywie – ZIMA 2014”. Do wygrania nagrody o łącznej wartości 3.000 złotych. Przygotujcie zatem aparaty i ruszajcie na zimowe wycieczki po powiecie!

Konkurs jest też doskonałą okazją dla gimnazjalistów*, którzy choć kilka dni w czasie ferii spędzą na terenie powiatu legionowskiego. A gdzie warto być i co zobaczyć? Sprawdźcie na www.jezioro.zegrzynskie.pl

Na zgłoszenia czekamy do 17 marca, ale nie marnujcie czasu! Wystarczy wysłać zdjęcia na konkurs@powiat-legionowski.pl
Formularz powinien być wysłany pocztą lub złożony osobiście w starostwie.

Spośród nadesłanych prac w ramach każdej z pór roku, jury wyłoni zdobywców nagrody rzeczowej o wartości 500 zł każda oraz minimum 3 wyróżnienia o wartości 250 zł każda.

Fotografie wykonane przez mieszkańców i sympatyków powiatu, nadesłane w ciągu ostatnich 4 lat w ramach tego konkursu są bardzo cennym zbiorem i jednym z ciekawszych sposobów utrwalenia obrazów natury, ludzi i emocji czy wydarzeń z naszego terenu. Powstawały przecież w różnych okolicznościach, perspektywach i oczywiście, bardzo często 'niby to samo’ a jednak w ujęciach innych autorów – niezależnie od wieku. Zdjęcia wykorzystywane są od kilku lat m.in. w projektach powiatowych kalendarzy ściennych.

Tematyka konkursu to:
– Architektura – współczesna i zabytkowa – przestrzeń, wnętrza i otoczenie.
– Ludzie i wydarzenia – wydarzenia społeczne, kulturalne i sportowe, odbywające się na terenie powiatu.
– Przyroda – urozmaicony krajobraz powiatu; przestrzeń wokół Jeziora Zegrzyńskiego.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem i nadsyłania prac w ramach każdej z pór roku:
ZIMA do 17 marca 2014r.
WIOSNA do 16 czerwca 2014r.
LATO do 15 września 2014r.
JESIEŃ do 10 listopada 2014r.

* Uczestnikami mogą być osoby, które ukończyły 13. rok życia (uczestnictwo osób nieletnich wymaga odpowiedniej zgody opiekunów prawnych w załączonym oświadczeniu, znajdującym się na Formularzu zgłoszeniowym).